pay-tv

systemy płatnej telewizji

INTERNET SATELITARNY

  • PAY-TV - Internet satelitarnyZapotrzebowanie na dostęp do Internetu osiągnęło obecnie w Europie najwyższy poziom.
  • Jeżeli położenie obiektu hotelowego jest poza infrastrukturą kablową, niezbędny jest dostęp do dwukierunkowego Internetu za pomocą satelity.
  • Internet satelitarny osiąga prędkość do 30 razy większą, niż połączenia typu "dial-up". Do uruchomienia usługi internetowej wystarczy modem i niewielka offsetowa antena satelitarna.
  • Zapewniamy bezpieczne szyfrowanie połączenia satelitarnego dla dowolnych użytkowników dosłownie w każdym zakątku na Ziemi. Nasze rozwiązania są w pełni niezależne od naziemnych połączeń standardowego Internetu kablowego.


 Wszechstronność..

  • Niezależnie w jakim miejscu się znajdujemy, możemy w bardzo prosty sposób nawiązać połączenie satelitarne i bezproblemowo korzystać z usług szerokopasmowych. Możliwość swobody, jaką daje nowoczesny Internet satelitarny jest praktycznie nieograniczona.
  • Przekaz satelitarny pozbawiony jest jakichkolwiek zakłóceń oraz posiada właściwie kodowany algorytm, który uniemożliwia podgląd poufnych danych przez osoby niepowołane.


 Technologia..

  • Internet satelitarny działa w oparciu o satelity geostacjonarne umieszczone na orbicie, znajdującej się około 36.000km nad Ziemią. Czas transmisji danych poprzez przekaz satelitarny wynosi ok. 250ms, co jest spowodowane znaczną odległością satelity od odbiorcy naziemnego.
  • W celu przyspieszenia przekazu danych stosowane są akceleratory ruchu sieciowego, które mają bezpośredni wpływ na polepszenie przepustowości protokołu TCP/IP. W końcowym efekcie strony www otwierają się szybko, pozwalając na komfortowe korzystanie z Internetu, tak jak w przypadku standardowych łączy kablowych, czy światłowodowych.

 

 Dlaczego warto instalować INTERNET SATELITARNY ?

PAY-TV - Internet szerokopasmowyNiezawodność funkcjonowania niezależnie od warunków pogodowych.

Przystępny cenowo zestaw niezbędny do uruchomienia systemu.

Szyfrowana transmisja danych między satelitą a modemem.

Możliwość połączenia z lokalną siecią komputerową.

Swoboda korzystania w każdym zakątku na Ziemi.

Dostępność kilku pakietów prędkości systemu.