pay-tv

systemy płatnej telewizji

TELEWIZORY HOTELOWE

  • PAY-TV - Telewizory hoteloweIdealna jakość dźwięku i obrazu, intuicyjna obsługa oraz szybki dostęp do informacji bezpośrednio wpływają na pozytywne odczucia gości hotelowych.
  • Szereg niezbędnych funkcji oraz wiele pomocnych narzędzi znacznie ułatwia eksploatacje, jak również serwisowanie współczesnych telewizorów hotelowych.
  • Nowoczesny design, wyjątkowa niezawodność oraz przystępność cenowa odbiorników hotelowych sprawia, iż stają się one obecnie standardem w każdym obiekcie.

 


PAY-TV - Telewizor hotelowy Funkcjonalność..

  • Telewizory hotelowe zostały stworzone głównie z myślą, aby były jak najprostsze w obsłudze. Intuicyjnie zaprojektowany pilot i przejrzyste menu czyni telewizor łatwym w użytkowaniu.
  • Telewizor hotelowy spełnia najwyższe wymagania klientów, dając im swobodę korzystania oraz komfort wypoczynku.
  • Telewizory interaktywne oferują szereg funkcji, które są niedostępne w standardowych telewizorach konsumenckich.

 

 

 Jedne z wielu funkcji interaktywnych telewizorów hotelowych Samsung to:


 Wiadomość powitalna - podczas włączania telewizora ukazuje się plansza np. z logo hotelu, bądź krótka informacja zachęcająca do miłego pobytu. Mogą Państwo umieścić na niej dowolną informację.


 Kanał startowy - jest to kanał, który jako pierwszy po włączeniu telewizora hotelowego zostanie wyświetlony. Nie ma znaczenia, na jakim kanale uprzednio telewizor został wyłączony.


 Ustawienia dźwięku - telewizory hotelowe posiadają funkcję, która pozwala na ustawienie maksymalnej głośności odbiornika oraz stałego poziomu głośności, z jaką telewizor się uruchamia.


 Blokada przycisków - w zależności od funkcji jakie chcemy udostępnić a jakie zablokować, mamy możliwość wyłączenia z użycia poszczególnych przycisków odbiornika hotelowego.


 Blokada menu - to jedna z bardziej przydatnych opcji jaką posiadają telewizory interaktywne, gdyż umożliwia ona zablokowanie dostępu do menu ustawień i zapobiega rekonfiguracji kanałów.


 Automatyczny Stand-Up - funkcja ta ma zastosowanie, gdy przez dłuższy czas telewizor hotelowy nie otrzymuje żadnego polecenia z pilota. W tym przypadku telewizor automatycznie wyłącza się, oszczędzając energię elektryczną.

PAY-TV - Telewizor interaktywny
 Klonowanie - telewizory hotelowe posiadają funkcję klonowania ustawień z jednego odbiornika na drugi. Wystarczy na jednym telewizorze zaprogramować kolejność kanałów i wówczas w łatwy sposób przenieść je na kolejny odbiornik TV.


 Tryb standard - w każdej chwili możemy wyłączyć wszystkie opcje hotelowe i przy takiej konfiguracji telewizor staje się zwykłym odbiornikiem konsumenckim, znajdując standardowe zastosowanie, jako domowy telewizor posiadający jego funkcje.

 

Telewizory hotelowe - Karty katalogowe Karty katalogowe - Telewizory Hotelowe Samsung LCD/LED

     


LCD-TV Seria 3/350


LCD-TV Seria 4/452-453

LCD-TV Seria 4/457
     

LED-TV Seria 4/4000

LED-TV Seria 6/6000

Hospitality TV Brochure