pay-tv

systemy płatnej telewizji

PANELE PRZYŁĄCZENIOWE

  • PAY-TV - Panele przyłączenioweW obecnych czasach posiadamy coraz więcej urządzeń peryferyjnych, z których korzystamy na co dzień i z którymi podróżujemy. Znajdując się w pokoju hotelowym chcielibyśmy podłączyć odtwarzacz DVD, MP3, aparat fotograficzny, czy kamerę, tak aby przenieść obraz i dźwięk do TV.
  • Goście hotelowi poszukują takich możliwości, ponieważ chcą posłuchać muzyki lub obejrzeć swój materiał filmowy na dużym ekranie telewizora.
  • Panele przyłączeniowe pozwalają także naładować baterię w urządzeniu przenośnym poprzez złącze USB oraz zintegrować telefon komórkowy przez Bluetooth. Dodatkowo możemy podłączyć naszego notebooka lub laptopa poprzez złącze analogowe-DSUB lub cyfrowe-HDMI.


 Zastosowanie..

  • PAY-TV - Panel przyłączeniowyPanele przyłączeniowe nazywane Media Hubami, dostępne są w wersji do montażu na ścianie lub do postawienia na biurku. Panele te umożliwiają bezpośrednie podłączenie źródła sygnału AV i przeniesienie go do telewizora.
  • Media Huby wykrywają sygnał automatycznie, gdyż zaraz po podłączeniu dodatkowego urządzenia, telewizor przełączy się na odpowiedni sygnał źródłowy. W ten sposób panel jest kompatybilny z telewizorami hotelowymi.
  • Panele przyłączeniowe można zintegrować ze standardowymi gniazdami prądowymi, gniazdem internetowym LAN oraz pozostałymi modułami, stosowanymi w pokojach hotelowych.


 Sygnał..

  • Na panelu znajdują się porty: Composite, S-video, Mini Jack Stereo, VGA-RGB, HDMI, Power USB 5V. Dodatkowo na życzenie hotelu możemy przygotować wszystkie niezbędne kable połączeniowe, konieczne do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Dopasujemy także długość tych przewodów, dbając o estetykę pokoju hotelowego oraz ergonomię funkcjonowania.

 

PAY-TV - Urządzenie dostępowe

 Dlaczego warto instalować PANELE PRZYŁĄCZENIOWE ?

Posiadają nowoczesny design oraz różnorodność kolorystyczną.

Eliminują uszkodzenie portów podłączeniowych w telewizorze.

Współpracują z interaktywnymi systemami płatnej telewizji.

Są kompatybilne z każdym modelem telewizora hotelowego.

Całe niezbędne okablowanie jest niewidoczne dla klienta.

Urządzenia są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Nie wymagają użycia pilota telewizyjnego.